Sobota bude přát výletům

Sobota bude přát výletům
15.06.2018
Sobotní počasí bude přát výletům, čeká nás malá oblačnost a srážky jen ojediněle, v neděli počasí ovlivní brázda nízkého tlaku vzduchu, přibude oblačnosti a přeháňky se vyskytnou místy, teploty zůstanou vysoké, okolo 25 °C.

Počasí v sobotu ovlivní od jihozápadu výběžek vyššího tlaku vzduchu, v neděli postoupí do střední Evropy od západu brázda nízkého tlaku vzduchu, což znamená přibývání oblačnosti a místy i přeháňky.

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, k ránu ojediněle mlhy. Teploty klesnou na 14 až 10 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Počasí v sobotu bude jasné až polojasné, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Počasí v noci na neděli bude skoro jasné až polojasné, teploty klesnou na 15 až 11 °C. Vát bude většinou slabý proměnlivý vítr. Neděle přinese polojasnou až oblačnou oblohu, zpočátku ojediněle, postupně místy s přeháňkami a ojediněle s bouřkami. Teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude zpočátku slabý proměnlivý, postupně mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup