Během týdne nás čekají občasné srážky

Během týdne nás čekají občasné srážky
08.07.2018
Slunečné počasí s tropickými teplotami nás nečeká ani v nadcházejícím týdnu, spíše se dočkáme polojasné až oblačné oblohy a přechodně místy se srážkami. Teploty nejčastěji okolo letních 25 °C.

Pondělní počasí bude polojasné, postupně místy až oblačné s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C, ve středu na západě Čech až na 8 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 20 až 24 °C, na jihovýchodě až na 26 °C, ve středu pak o 2 °C níže. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, na severovýchodě přechodně až zataženo a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 21 až 25 °C a v pátek na 23 až 27 °C.

Během víkendu očekáváme skoro jasno až polojasno, v sobotu ojediněle, v neděli místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 16. července, naznačuje polojasnou oblohu, jen ojediněle, na začátku týdne místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou nejčastěji na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí nejčastěji na 23 až 27 °C.

 

frame-scrollup