Začátek prázdnin se vydaří

Začátek prázdnin se vydaří
01.07.2018
První prázdninový týden se vydaří, teploty budou šplhat postupně tropickým hodnotám a na obloze bude většinou malá oblačnost, doprovázena jen ojediněle v odpoledních hodinách přeháňkami a bouřkami.

V pondělí bude jasno až polojasno, na severovýchodě až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude slabý severní vítr.

V úterý a ve středu nás čeká jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C, ve středu budou teploty o 3 °C vyšší. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek a v pátek nadále jasno až polojasno, v odpoledních hodinách ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Během víkendu očekáváme skoro jasno až polojasno, odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. července naznačuje jasnou až polojasnou oblohu, ojedinělé odpolední přeháňky a bouřky. Ranní teploty klesnou zpočátku na 17 až 13 °C, postupně na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 26 až 30 °C postupně na 23 až 27 °C.

 

frame-scrollup