Víkend teplý, avšak místy s přeháňkami

Víkend teplý, avšak místy s přeháňkami
12.07.2018
Počasí o víkendu přinese sice letní teploty s maximy do 28 °C, z oblohy však můžou zejména v sobotu padat i dešťové kapky.

Teploty během víkendu budou oscilovat okolo letních 25 °C, maxima by však neměla překročit hranici 28 °C. Na obloze nás čeká zmenšená oblačnost, avšak během dne bude přechodně oblačností více a můžou se vyskytnout i přeháňky.

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, teploty klesnou na 15 až 11 °C. Vát bude slabý západní vítr. Sobotní počasí bude jasné až polojasné ojediněle, na severovýchodě místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli nás čeká jasno až polojasno, na východě Moravy zpočátku místy až polojasno s ojedinělými přeháňkami. Teploty klesnou na 14 až 10 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Neděle přinese jasnou až polojasnou oblohu, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup