V příštím týdnu teploty slabě nad 0 °C

V příštím týdnu teploty slabě nad 0 °C
04.12.2014
V příštím týdnu se denní teploty udrží většinou slabě nad nulou, místy budou padat sněhové vločky

Hned v pondělí ovlivní počasí od severozápadu okluzní fronta, za kterou se k nám od západu rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu. V půlce týdne počasí ovlivní od severozápadu opět okluzní fronta. Počasí tak bude v týdnu velmi proměnlivé.

V pondělí očekáváme oblačno až zataženo, od severozápadu s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách srážky smíšené nebo dešťové. Na Moravě srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Od úterý do pátku očekáváme polojasno až oblačno, místy přechodně až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od středních poloh srážky většinou smíšené. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

 

frame-scrollup