V příštích dnech srážky zejména na Moravě

V příštích dnech srážky zejména na Moravě
23.09.2015
Druhá polovina týdne bude polojasná, na Moravě oblačnosti více a místy přeháňky, teploty do 20 °C

Počasí v druhé polovině týdne v Čechách většinou polojasno až oblačno, na Moravě bude oblačnosti více a místy se přidají srážky. Teploty budou už poměrně nízké.

Ve čtvrtek bude polojasno, na východě Moravy místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C, na západě Čech okolo 15 °C. Vát bude slabý západní, na Moravě až severozápadní vítr.

V pátek bude v Čechách polojasno, na Moravě od východu oblačno až zataženo a místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou v Čechách na 9 až 5 °C, na Moravě na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V sobotu očekáváme v Čechách polojasno až oblačno, na východní polovině ojediněle s přeháňkami, na Moravě oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli očekáváme polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Na východě Moravy místy až zataženo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup