Rekordní teplo pokračuje

Rekordní teplo pokračuje
26.02.2024
Konec února nebude vybočovat z řady rekordně teplých dní v tomto období a stejné počasí nás čeká i na začátku března.

V úterý bude zataženo, na východě polojasno až oblačno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, na východě až na 16 °C. Vát bude slabý východní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, na jihozápadě Čech okolo 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, na Moravě až na 17 °C Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, na jihovýchodě okolo 15 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 4. března, naznačuje oblačnou až polojasnou oblohu, zpočátku ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, postupně na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, postupně na 4 až 8 °C.

frame-scrollup