Při vyjasnění až 23 °C

Při vyjasnění až 23 °C
08.10.2014
Druhá polovina týdne bude velmi teplá, při vyjasnění vystoupí teploty až na 23 °C

V druhé polovině týdne k nám bude pokračovat ve vyšších vrstvách atmosféry příliv teplého vzduchu od jihozápadu. Na konci týdne začne počasí ovlivňovat zvlněná studená fronta. Ve čtvrtek a v pátek bude většinou zataženo nízkou oblačností nebo s mlhami, na horách a během dne postupně místy i v nižších polohách slunečno. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, při vyjasnění až na 23 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V sobotu bude zpočátku skoro jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Na severozápadě území postupně přibývání oblačnosti a k večeru místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, při nízké oblačnosti okolo 17 °C.

V neděli bude zpočátku polojasno až oblačno, od západu postupně až zataženo a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup