O víkendu deštníky s sebou

O víkendu deštníky s sebou
21.07.2017
O víkendu nás čeká většinou zvětšená oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami, teploty však zůstanou vysoké, nejčastěji slabě pod 30 °C.

Víkend nám přinese díky postupu frontálních systémů od západu většinou velkou oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami. Teploty se udrží nadále vysoko.

V noci na sobotu bude jasno až polojasno, v Čechách postupně až oblačno. Teploty klesnou na 18 až 14 °C. Vát bude slabý východní vítr. Během dne nás čeká oblačno až polojasno, přechodně od západu až zataženo a místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm a s bouřkami. Teploty vystoupí na 27 až 31 °C. Vát bude mírný proměnlivý vítr.

Noc na neděli bude oblačná až zatažená, zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Teploty klesnou na 19 až 15 °C. Vát bude slabý západní vítr. Během dne očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 24 až 28 °C, na jižní Moravě okolo 30 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup