Déšť a nízké teploty do konce týdne

Déšť a nízké teploty do konce týdne
14.05.2014
Až do konce týdne déšť, na východě Moravy trvalejší. Denní teploty do 15 °C

Počasí na našem území bude ovlivňovat tlaková níže, díky které k nám bude proudit chladný a vlhký vzduch. Dnes, ve středu bude většinou oblačno, místy s přeháňkami. Na Moravě zataženo a na východě s deštěm. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na čtvrtek bude v Čechách polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami, na Moravě zataženo a zejména na východě s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C. Vát bude mírný, na Moravě čerstvý severozápadní vítr. Ve čtvrtek bude v Čechách většinou oblačno, ojediněle s přeháňkami. Na Moravě zataženo s přeháňkami nebo s deštěm, na východě srážky trvalejší. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude čerstvý severní vítr.

V noci na pátek bude zataženo, na Moravě a na východě Čech s deštěm nebo s přeháňkami, na východě Moravy srážky trvalejší. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C. V pátek bude zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, na východě Moravy srážky trvalejší. Na západě Čech srážky jen místy v podobě slabších přeháněk. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude čerstvý severní vítr. Podobný charakter počasí bude pokračovat i během víkendu. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup