Zpočátku týdne slunečno, pak přeháňky

Zpočátku týdne slunečno, pak přeháňky
07.07.2013
Začátek týdne slunečný a teplý, v druhé polovině ochlazení, více oblačnosti a přeháňky

Počasí na začátku týdne bude pod vlivem okraje tlakové výše nad severozápadní Evropou. Ve středu začne počasí ovlivňovat nevýrazná tlaková níže. V pondělí a v úterý bude jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teplota vystoupí na 24 až 28 °C. Ve středu bude skoro jasno až polojasno, odpoledne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teplota klesne na 16 až 12 °C a denní teplota vystoupí na 24 až 28 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno, během dne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Během víkendu očekáváme polojasno, místy přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

Výhled na další týden naznačuje zvětšenou oblačnost s přeháňkami. Noční teploty okolo 15 až 11 °C a denní teploty okolo 20 až 24 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup