Zpočátku nízká oblačnost, pak déšť

Zpočátku nízká oblačnost, pak déšť
09.11.2014
Zpočátku týdne nízká oblačnost, na konci týdne déšť, teploty zůstanou vysoké a budou šplhat až na 15 °C

Počasí během týdne bude zpočátku často zatažené nízkou oblačností, na zbytku území polojasno, na konci týdne přibude frontální oblačnosti a přidá se déšť. Od pondělí do středy bude většinou zataženo nízkou oblačností, místy s mrholením, zpočátku ojediněle, postupně místy polojasno. Ranní teploty klesnou zpočátku na 9 až 5 °C, postupně na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, na Moravě až na 15 °C, ve středu na 11 až 15 °C.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. V pátek očekáváme polojasno. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden naznačuje na začátku týdne oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, v dalších dnech postupně polojasno, ráno a dopoledne místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 7 až 11 °C, postupně na 4 až 8 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup