Zpočátku chladno, postupně teploty porostou

Zpočátku chladno, postupně teploty porostou
06.03.2021
Začátek týdne bude chladný a ranní minima budou klesat k -7 °C a denní maxima jen do 6 °C, postupně však teploty slabě porostou a v závěru týdne bychom se měli dočkat na většině území občasného deště.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými, nebo se smíšenými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu bude oblačno, ojediněle se sněhovými nebo smíšenými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

frame-scrollup