Zlom v polovině týdne

Zlom v polovině týdne
30.10.2022
Pondělí bude ještě na teplé vlně, pak se počasí a zejména teploty výrazně změní. Počasí začne odpovídat měsíci v kalendáři.

V pondělí bude jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C, při nízké oblačnosti okolo 13 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V úterý bude jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti, ojediněle se slabým deštěm. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Přechodně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 7. listopadu, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami, ke konci týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou 8 až 4 °C, postupně na 6 až 2 °C. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, postupně na 5 až 9 °C.

frame-scrollup