Zimní začátek týdne

Zimní začátek týdne
25.03.2023
Začátkem pracovního týdne na nás ještě zaklepe paní zima a ve všech polohách se můžou vyskytnout sněhové srážky, velice rychle se však začne oteplovat a v druhé polovině týdne se teploty vrátí k 10 °C

V pondělí bude zataženo, od severozápadu s deštěm, který bude postupně ve všech polohách přecházet ve srážky smíšené nebo sněhové. Odpoledne většinou proměnlivá oblačnost s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude proměnlivá oblačnost, místy se sněhovými nebo smíšenými přeháňkami. Ve středu i s četnými dešťovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C, ve středu na 4 až 8 °C. Vát bude mírný severozápadní, postupně jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 3. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, postupně na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 6 až 10 °C, postupně na 9 až 13 °C.

frame-scrollup