Zima zaťuká a zase odejde

Zima zaťuká a zase odejde
24.01.2021
Během víkendu zažíváme lehký návrat zimy a stejné to bude do poloviny pracovního týdne, pak se začne opět oteplovat a na většinu území se vrátí srážky v podobě deštěm. Teploty porostou o příštím víkendu až na 9 °C.

V pondělí a v úterý bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, ojediněle až na -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek bude většinou zataženo, od západu se sněžením, které bude postupně přecházet v déšť. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme zataženo až oblačno s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 1. února, naznačuje zpočátku velkou oblačnost s dešťovými přeháňkami, během v druhé polovině týdne pak ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 4 až 0 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 3 až 7 °C, postupně na 0 až 4 °C.

frame-scrollup