Zima zaklepe na okno

Zima zaklepe na okno
14.01.2023
Teploty se budou pozvolna snižovat a hranice sněžení bude klesat, takže se sněhové vločky vyskytnou ve všech polohách

V pondělí bude polojasno až oblačno, ojediněle, v Čechách místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 400 m smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C, ve středu na 0 až 4 °C. Vát bude mírný jihozápadní, postupně severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Během víkendu očekáváme proměnlivou oblačnost, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 23. ledna, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy se sněhovými přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C, postupně na -1 až 3 °C.

 

 

frame-scrollup