Zima vydrží do středy, pak oteplení

Zima vydrží do středy, pak oteplení
24.03.2013
Zimní počasí vydrží do středy, poté se začne výrazně oteplovat, na víkend k 10 °C

V první polovině týdne k nám bude proudit nadále chladný vzduch od severovýchodu, v druhé polovině týdne začne příliv teplejšího vzduchu a začne se výrazně oteplovat. V pondělí a v úterý bude oblačno až zataženo, zejména na jihu území se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením. Na severu místy až polojasno. Noční teploty klesnou na -5 až -9 °C, na severu při zmenšené oblačnosti až na -11 °C. Denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Po oba dny bude vát většinou čerstvý východní až severovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, na severu zpočátku polojasno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teplota klesne na -5 až -9 °C, na severu při zmenšené oblačnosti až na -11 °C. Denní teplota vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve čtvrtek očekáváme nadále oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými nebo smíšenými. Ranní teplota klesne na -3 až -7 °C a denní teplota vystoupí na 2 až 6 °C.

V pátek očekáváme zataženo až oblačno s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. V dalším týdnu očekáváme velkou oblačnost s občasnými přeháňkami, v druhé polovině i srážky trvalejší. Noční teploty očekáváme mezi 6 až 2 °C a denní teploty mezi 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup