Zima trochu povolí

Zima trochu povolí
29.01.2023
Denní maxima vystoupí nad nulu a během pracovního týdne bude často sněžit, v horských oblastech i trvaleji. V polohách pod 400 m často srážky smíšené.

V pondělí bude zataženo s občasným sněžením, které bude v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Od úterý do čtvrtku bude zataženo až oblačno, s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 400 m smíšenými. V horských oblastech sněžení trvalejší a vydatnější. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, ve středu až na 6 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačnou až polojasnou oblohu, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C, ojediněle až na -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 6. února, naznačuje jasnou až polojasnou oblohu. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

frame-scrollup