Zima si dává pauzu, teploty porostou nad 10 °C

Zima si dává pauzu, teploty porostou nad 10 °C
25.12.2021
Konec roku bude velmi teplý a i do hor se vrátí přechodně dešťové srážky, vždyť teploty budou stoupat až na 14 °C.

V pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle se slabým sněžením. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V úterý a ve středu, bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm. Na východě zpočátku ještě se sněžením. Ojediněle tvorba ledovky. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí 0 až 4 °C, ve středu na 4 až 8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

 Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Během víkendu očekáváme nadále oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 3. ledna, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 6 až 10 °C, postupně na 0 až 4 °C.

frame-scrollup