Zima přichází, sníh od vyšších poloh

Zima přichází, sníh od vyšších poloh
10.11.2013
Počasí během týdne s proměnlivou oblačností, postupně od vyšších poloh srážky sněhové

Počasí v nadcházejícím týdnu bude s proměnlivou oblačností a s přeháňkami, ke konci období od vyšších poloh sněhovými. Teploty se budou pozvolna snižovat. V pondělí bude zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. V úterý bude polojasno, ráno místy mlhy. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo, od západu místy s deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Ve čtvrtek bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti a k večeru i srážek, které budou od vyšších poloh smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Výhled na následující týden naznačuje proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Ranní teploty postupně klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup