Zima nás opustí v pondělí

Zima nás opustí v pondělí
03.04.2022
Zimní počasí se sněžením a s celodenními mrazy skončí v pondělí, to se denní teploty začnou dostávat po mrazivé noci až k 8 °C. V dalších dnech už se teploty udrží i v noci nad nulou.

V pondělí bude polojasno, postupně přibývání oblačnosti až na zataženo. Večer na severozápadě s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nižších a středních polohách i smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C, ojediněle až na -9 °C. Denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, v polohách nad 900 m sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, ve středu až na 11 až 15 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme nadále zataženo až oblačno, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 11. dubna, naznačuje zpočátku polojasno, postupně zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

frame-scrollup