Zima na horách pokračuje

Zima na horách pokračuje
04.03.2023
Počasí bude hodně proměnlivé a s četnými srážkami, které budou zpočátku ve všech polohách, postupně převážně na horách sněhové.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 600 m i smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C, na jižní Moravě až na 10 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v polohách pod 800 m smíšenými nebo dešťovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C, na jižní Moravě až na 9 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 13. března, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

frame-scrollup