Září se bude loučit pláčem

Září se bude loučit pláčem
26.09.2019
Poslední zářijový víkend bude ve znamení velké oblačnosti, přechodně se však místy ukáže i trochu sluníčka. Místy se přidají občasné přeháňky. Teploty ve dne vystoupí na 20 °C a v noci klesnou o deset méně.

Přes střední Evropu budou v příštích dnech postupovat jednotlivé frontální systémy, počasí díky tomu přinese velkou oblačnost a občasné srážky. V noci na sobotu bude zataženo s deštěm, k ránu od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty klesnou na 13 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr. Počasí v sobotu bude proměnlivé, většinou však se zvětšenou oblačností, místy i s občasnými přeháňkami. Teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Noc na neděli bude polojasná až oblačno, na severu ojediněle s přeháňkami. Teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. V neděli většinou oblačno až zataženo, zejména na jihu přechodně místy polojasno. Večer od severozápadu místy déšť nebo přeháňky. Teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup