Začátek týdne se sněžením

Začátek týdne se sněžením
25.03.2013
Počasí na začátku týdne bude ještě se sněžením, častějším na jihu území

Počasí na začátku týdne bude ještě zejména na jihu území s přídělem sněhu. Dnes, tedy v pondělí bude zataženo až oblačno, zejména na jižní polovině území s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Napadne do 5 cm sněhu. Teplota vystoupí na -3 až 1 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý východní vítr.

Podobně tomu bude i v úterý, kdy bude zpočátku zataženo, zejména na jižní polovině území se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Sněžení se postupně během dne bude vyskytovat na většině území. Napadne do 5 cm sněhu.  Ranní minima klesnou na -4 až -8 °C, na severu až na -10 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Vát bude mírný, zejména na Moravě až čerstvý severovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením, během dne budou postupně srážky ustávat. Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek se oteplí výrazně nad nulu, bude středa posledním dnem se sněžením ve všech nadmořských výškách v této studené kapitole končící zimy. Napadne do 4 cm sněhu. Ranní minima klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup