Začátek týdne deštivý, pak polojasno

Začátek týdne deštivý, pak polojasno
16.11.2014
Na začátku týdne přeháňky a déšť, pak postupně polojasno, místy s nízkou oblačností

Na začátku týdne bude počasí ovlivňovat vyplňující se tlaková níže nad střední Evropou, v druhé polovině týdne pak od severovýchodu výběžek vyššího tlaku vzduchu.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy se slabým občasným deštěm nebo se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, na západě Čech při zmenšené oblačnosti na 2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Od středy do pátku bude polojasno až oblačno, zpočátku ještě ojediněle s přeháňkami, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Během víkendu očekáváme skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, která se místy udrží po celý den. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, při vyjasnění až na 10 °C.

Výhled na následující týden naznačuje zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně polojasno, ráno a dopoledne místy s mlhami nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 3 až -1 °C, postupně 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup