Začátek týdne bude polojasný, později oblačno a přeháňky

Začátek týdne bude polojasný, později oblačno a přeháňky
15.06.2014
Zpočátku týdne malá oblačnost a teploty do 25 °C, v druhé polovině mírné ochlazení, oblačno a přeháňky

Počasí v první polovině nadcházejícího týdne bude  ovlivňovat okraj tlakové výše, v druhé polovině týdne začne na naše území proudit chladnější a vlhčí vzduch. V pondělí bude skoro jasno až polojasno, k večeru na severozápadě Čech postupně přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr. V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude skoro jasno až polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ve čtvrtek očekáváme k večeru postupně přibývání oblačnosti a místy se začnou vyskytovat přeháňky. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude většinou mírný severní vítr.

V pátek očekáváme zpočátku oblačnou oblohu s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Během víkendu očekáváme polojasnou oblohu, v sobotu zpočátku ještě ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 17 až 21 °C, v neděli na 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup