Začátek školy se vydaří, slunečno a teplo

Začátek školy se vydaří, slunečno a teplo
28.08.2016
Pondělí bude se zvětšenou oblačností a s přeháňkami, v dalších dnech většinou jasno až polojasno a teploty okolo 25 °C

V pondělí bude počasí ovlivňovat od západu studená fronta, na obloze bude polojasno až oblačno, od západu přechodně místy až zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C, od západu ochlazování. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý už bude počasí ovlivňovat tlaková výše, zpočátku bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami, během dne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 22 až 26 °C a ve čtvrtek na 24 až 28 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, v neděli přeháňky místy. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C, v neděli očekáváme přechod studené fronty a postupné ochlazování.

Výhled na následující týden, od pondělí 5. září, naznačuje většinou polojasnou oblohu, jen ojediněle s přeháňkami. Jen na  začátku týdne očekáváme v důsledku přechodu studené fronty zvětšenou oblačnost a přeháňky četnější. Ranní teploty klesnou zpočátku na 17 až 13 °C, postupně na 15 až 11 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 24 až 28 °C, postupně na 20 až 24 °C.

frame-scrollup