Výrazně se ochladí, v noci k -1 °C

Výrazně se ochladí, v noci k -1 °C
28.10.2013
Se studenou frontou přichází ochlazení, noční teploty při vyjasnění spadnou k -1 °C

V úterý bude oblačno až zataženo, na Moravě zpočátku ještě polojasno. Na jihovýchodě území postupně zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Jinde srážky jen ojediněle. Odpoledne na západě polojasno. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C, na východě na 17 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo, na jihovýchodní polovině území s občasným deštěm nebo s přeháňkami, jinde srážky jen ojediněle. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, na východě na 14 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, při vyjasnění na -1 °C. Denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 8 až 12 °C, v pátek na 9 až 13 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. V neděli od západu přibývání oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Výhled na následující týden naznačuje oblačno až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Noční teploty okolo 5 °C a denní teploty okolo 13 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup