Výrazně se ochladí, od středních poloh místy sněžení

Výrazně se ochladí, od středních poloh místy sněžení
10.03.2015
Studený fronta v noci na středu výrazně změní počasí, ochladí se a od středních poloh se budou vyskytovat srážky smíšené nebo sněhové

V noci na středu bude přes naše území postupovat studená fronta k jihovýchodu, za kterou k nám začne proudit od severozápadu studený vzduch.

Ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými, postupně sněhovými. Odpoledne od severozápadu přechod k proměnlivé oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Odpoledne postupně ustávání srážek a ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek bude polojasno až oblačno, zejména na severovýchodě místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou  na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup