Výhled počasí na příští týden

Výhled počasí na příští týden
06.02.2013
V příštím týdnu denní maxima okolo nuly, oblačná obloha a přeháňky, většinou sněhové

Počasí během příštího týdne bude oblačné s přeháňkami, s nočními teplotami pod nulou a denními okolo nuly. O pořádné zimě, přívalech sněhu a denních teplot okolo -10 °C, si můžeme nechat jenom zdát.

V pondělí (11. 2.) a v úterý bude oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na -4 až -8 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce až na -11 °C. Denní teploty vystoupí v pondělí na -4 až 0 °C a v úterý na -3 až 1 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo, s občasnými sněhovými přeháňkami, které budou během dne přecházet v nižších polohách ve smíšené nebo dešťové. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami, které budou v nižších polohách přecházet ve smíšené, nebo dešťové. Noční teploty klesnou na -3 až -7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup