Výhled počasí na příští týden

Výhled počasí na příští týden
14.02.2013
Teploty se v příštím týdnu dostanou nad nulu, počasí bude se zvětšenou oblačností

V příštím týdnu neočekáváme žádné vydatné sněžení, jak tomu bylo v polovině tohoto týdne, a teploty se během dne dostanou na většině území v některých dnech nad nulu.

V pondělí očekáváme polojasno až oblačno, beze srážek. Ranní minima klesnou na -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti až na -10 °C. Denní teplota vystoupí na -2 až 2 °C. V úterý očekáváme oblačno, postupně až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami, které budou v nižších polohách přecházet ve smíšené, nebo dešťové. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -10 °C. Denní teplota vystoupí na -1 až 3 °C.

Ve středu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od středních poloh srážky smíšené. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C a denní teplota vystoupí na -1 až 3 °C. Ve čtvrtek očekáváme oblačno, ojediněle s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní minima klesnou na -3 až -7 °C a denní teplota vystoupí na -2 až 2 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Noční minima klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. V dalším týdnu očekáváme postupně zataženo s deštěm, na horách se sněžením. Denní teploty postupně na 2 až 6 °C a noční teploty postupně mezi 1 až -3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup