Výhled počasí do Štědrého dne

Výhled počasí do Štědrého dne
11.12.2014
Do Štědrého dne nás zimní počasí nečeká, teploty většinou slabě nad nulou a srážky především dešťové

Výhled počasí na období do Štědrého dne nepřináší dobré vyhlídky na zimní charakter počasí. Teploty se budou držet většinou slabě nad nulou a srážky budou většinou ve formě deště.

V pondělí bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

V úterý a ve středu očekáváme zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, na horách srážky zpočátku dešťové nebo smíšené, postupně sněhové. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

V následujícím týdnu (od 22. 12.) očekáváme v pondělí a v úterý většinou polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Ve středu na Štědrý den očekáváme polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup