Výhled počasí do poloviny listopadu

Výhled počasí do poloviny listopadu
31.10.2013
První polovina listopadu nám sníh pravděpodobně nepřinese, teploty okolo 10 °C

Říjen pomalu ale jistě končí, a proto se pojďme podívat, jaké počasí nás čeká do poloviny listopadu. Mějme ale v paměti, že na čím vzdálenější období se díváme, tím je předpověď nepřesnější. Z toho důvodu je třeba brát výhled počasí na 5 dnů a více jen jako předpokládaný vývoj. Nadcházející víkend bude oblačný až zatažený, místy s přeháňkami nebo s deštěm. Ranní teploty okolo 7 až 3 °C a denní teploty okolo 10 až 14 °C.

Od pondělí do středy bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Od čtvrtku do soboty (7. až 9. 11.) očekáváme většinou polojasno. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 8 až 12 °C.

Od neděle do středy (10. až 13. 11) očekáváme většinou oblačno, přechodně až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Od čtvrtku do neděle (14. až 17. 11.) očekáváme většinou polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup