Výhled počasí do konce roku

Výhled počasí do konce roku
26.12.2012
Počasí bude oblačné se srážkami, denní teploty se udrží nad nulou

Počasí do konce roku bude ve znamení velké oblačnosti a srážek, denní teploty se udrží nad nulou. Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zpočátku místy s přeháňkami, postupně od západu s občasným deštěm, na horách srážky sněhové. Ranní minima klesnou na 4 až 0 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Během dne postupně ubývání srážek. Ranní minima klesnou na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V sobotu bude polojasno až oblačno, dopoledne místy s doznívajícími přeháňkami. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce až na -7 °C. Nejvyšší denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

V neděli očekáváme zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti a ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Podobně na tom bude počasí na Silvestra, oblačno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní minima klesnou na 1 až -3 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup