Vydatnější déšť bude slábnout

Vydatnější déšť bude slábnout
18.08.2015
Vydatnější srážky budou během středy ustávat a oblačnost se začne protrhávat, teploty se udrží okolo 20 °C

Počasí nad naším územím stále ovlivňuje zvlněná studená fronta, která však bude během středy slábnout a počasí začne ovlivňovat tlaková výše nad severovýchodní Evropou, kolem které k nám bude proudit chladnější vzduch od severovýchodu. Vydatnější srážky tak budou během středy končit a od čtvrtka bude většinou polojasno a přeháňky už jen ojediněle.

Dnes, tedy v úterý bude zataženo s deštěm, místy trvalým a vydatným. Teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na středu bude oblačno až zataženo s deštěm, který bude místy trvalý a vydatný. Na jihovýchodě území srážky jen ojediněle. Teploty klesnou na 14 až 10 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr, který se bude na Moravě stáčet na severovýchodní.

Ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od severovýchodu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 17 až 21 °C, na severovýchodě až na 23 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, ojediněle až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup