Víkend většinou zatažený s deštěm

Víkend většinou zatažený s deštěm
06.10.2017
Víkendové počasí nebude přát výletům, čeká nás velká oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami a v sobotu v polohách nad 1200 m i srážky smíšené

O víkendu bude do střední Evropy nadále proudit studený a vlhký vzduch, avšak s nedělním postupem okluzní fronty se začne slabě oteplovat.

V noci na sobotu bude oblačno až polojasno, zpočátku místy, postupně jen ojediněle s přeháňkami, na horách od 1200 m srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne nás čeká oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na horách od 1200 m smíšenými. K večeru od severozápadu přibývání oblačnosti s deštěm. Teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Noc na neděli přinese zpočátku zataženou oblohu s deštěm nebo s přeháňkami, od severozápadu postupně ubývání srážek a protrhávání oblačnosti. Teploty klesnou na 10 až 6 °C. Vát bude mírný západní vítr. Ve dne bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. K večeru postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný západní vítr.

 

frame-scrollup