Víkend většinou zatažený nízkou oblačností

Víkend většinou zatažený nízkou oblačností
21.11.2014
Víkendové počasí bude často s nízkou oblačností, v neděli při zmenšené oblačnosti až 10 °C

Víkend bude často zatažený nízkou oblačností, v soboru ojediněle, v neděli místy polojasno až skoro jasno. Při zmenšené oblačnosti porostou teploty v neděli až na 10 °C.

V noci na sobotu bude zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách polojasno. Ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. Během soboty bude většinou zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Zpočátku ojediněle, postupně místy polojasno. Denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C, při zmenšené oblačnosti až na 8 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

V noci na neděli bude polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. V neděli bude zpočátku většinou zataženo nízkou oblačností, ojediněle skoro jasno až polojasno, postupně rozpouštění nízké oblačnosti a místy polojasno. Denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C, při zmenšené oblačnosti až na 10 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup