Víkend téměř bez sněžení

Víkend téměř bez sněžení
01.12.2017
Víkend nám žádné vydatnější sněžení nepřinese a na obloze bude většinou polojasno až oblačno. Teploty v noci okolo -5 °C a ve dne okolo 0 °C.

Víkendové počasí bude od západu ovlivňovat výběžek vyššího tlaku vzduchu. V noci na sobotu bude oblačno až polojasno, zejména na severních horách s ojedinělými sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -3 až -7 °C, ojediněle při vyjasnění a na sněhové pokrývce až na -10 °C. Vát bude slabý většinou severozápadní vítr. Během soboty nás čeká polojasno až oblačno, místy až zataženo a zejména na severu a severovýchodě ojediněle se slabým sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Noc na neděli bude polojasná až oblačná, místy s mlhami, teploty klesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -10 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Neděle přinese zpočátku polojasno až oblačno, ráno místy s mlhami. Odpoledne od severozápadu přibývání oblačnosti a k večeru na severozápadě se sněžením. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

frame-scrollup