Víkend slunečný s nízkou oblačností

Víkend slunečný s nízkou oblačností
10.10.2014
Víkend přinese většinou slunečné počasí, místy s nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den

Víkendové počasí bude většinou slunečné, místy s nízkou oblačností, která vydrží ojediněle po celý den. V noci na sobotu bude jasno až polojasno, na západě postupně až oblačno. K ránu místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Teploty klesnou na 14 až 10 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V sobotu bude většinou zataženo nízkou oblačností, ojediněle s mrholením. Na horách a místy i v nižších polohách jasno až skoro jasno. Odpoledne na západě postupně přibývání oblačnosti a místy s přeháňkami. Teploty vystoupí na 18 až 22 °C, při nízké oblačnosti na 16 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V noci na neděli bude jasno až polojasno. K ránu místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty klesnou na 13 až 9 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Během neděle bude polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Během dne postupně místy až oblačno. Teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup