Víkend s velkou oblačností a srážkami

Víkend s velkou oblačností a srážkami
29.03.2013
Počasí o víkendu s velkou oblačností a srážkami, teploty nad nulou, v noci často mráz

Počasí během víkendu bude pod vlivem oblasti nižšího tlaku vzduchu, čeká nás velká oblačnost a srážky. V noci na sobotu bude polojasno až oblačno, na jižní polovině území zataženo s ojedinělými přeháňkami. Teplota klesne na -1 až -5 °C, na jihu Moravy na +1 °C, na severozápadě až na -6 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během soboty bude oblačno až zataženo, na severu zpočátku polojasno. Místy, zejména na jihu území s dešťovými nebo smíšenými přeháňkami, na horách sněhovými. Teplota vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V noci na neděli bude zataženo se sněžením, v nižších polohách srážky smíšené. Na severozápadě území srážky jen ojediněle. Teplota klesne na 1 až -3 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr. Během neděle bude zataženo až oblačno, v nižších polohách s deštěm, od středních poloh srážky smíšené nebo sněhové. Teplota vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Na Velikonoční pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup