Víkend s proměnlivou oblačností a se srážkami

Víkend s proměnlivou oblačností a se srážkami
21.04.2017
Během víkendu nás čeká proměnlivá oblačnost, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s denními maximy většinou do 11 °C a noční minima se udrží nad nulou.

Sobotní počasí ovlivní od severozápadu studená fronta. V noci na sobotu bude zpočátku polojasno až oblačno, od severozápadu přibývání oblačnosti až na zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách se sněžením. Na severu srážky sněhové už od vyšších poloh. Teploty klesnou na 7 až 3 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr. Během dne bude zpočátku zataženo až oblačno, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Na horách, na severu už od 700 m srážky smíšené nebo sněhové. Teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr.

V noci na neděli bude oblačno až polojasno, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými nebo smíšenými. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne nás čeká proměnlivá oblačnost, místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. K večeru postupně ustávání srážek. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný západní až severozápadní vítr.

 

frame-scrollup