Víkend s přeháňkami a bouřkami

Víkend s přeháňkami a bouřkami
21.06.2013
Počasí během víkendu s proměnlivou oblačností a s přeháňkami, teploty okolo 25 °C

Počasí během víkendu bude ovlivňovat frontální rozhraní oddělující teplý vzduch na východě od chladnějšího na západě. V noci na sobotu bude od jihozápadu oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na východní polovině Čech a západní polovině Moravy s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Teplota klesne na 19 až 15 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

V sobotu bude zpočátku oblačno až zataženo, hlavně na Moravě s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Odpoledne ubývání oblačnosti a srážek až na polojasno. Teplota vystoupí na 21 až 25 °C, na Moravě až na 27 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V noci na neděli bude skoro jasno až polojasno, k ránu na jihovýchodě až oblačno. Teplota klesne na 18 až 14 °C. Vát bude slabý západní vítr. Během neděle bude polojasno, na jihovýchodě Čech a na Moravě během dne až oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Teplota vystoupí na 21 až 25 °C, na Moravě na 27 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup