Víkend s občasným sněžením

Víkend s občasným sněžením
13.01.2017
Během víkendu bude nad naše území proudit studený a vlhký vzduch od severu. Díky tomu bude převládat oblačná až zatažená obloha, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami a s teplotami většinou pod nulou.

V noci na sobotu bude většinou oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -3 až -7 °C. Vát bude mírný, zpočátku místy ještě čerstvý západní vítr. Během soboty bude oblačno až zataženo s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. V nižších polohách zpočátku srážky smíšené nebo mrznoucí. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude polojasno až oblačno, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -4 až -8 °C, na severovýchodě při zmenšené oblačnosti až na -12 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Zpočátku ojediněle polojasno. Teploty vystoupí na -4 až 0 °C. Vát bude mírný západní vítr.

frame-scrollup