Víkend s častými srážkami a v neděli ochlazení

Víkend s častými srážkami a v neděli ochlazení
08.05.2015
Víkend ve znamení front, v sobotu okluzní, v neděli studená. Počasí tak bude bohaté na srážky a v neděli se ochladí.

Okluzní fronta bude ovlivňovat počasí v sobotu, v neděli ji vystřídá fronta studená, za kterou k nám pronikne od severozápadu studený vzduch.

V noci na sobotu bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. V Čechách postupně až zataženo. Teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V sobotu bude zpočátku oblačno, ojediněle s přeháňkami. Postupně od západu přibývání oblačnosti a místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během noci od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty klesnou na 12 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V neděli bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Večer od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup