Víkend proprší, na severovýchodě pozor!

Víkend proprší, na severovýchodě pozor!
19.06.2020
Během víkendu bude pokračovat počasí s velkou oblačností a s deštěm, který bude na severovýchodě území místy i vydatný a trvalejšího charakteru, může tak docházet zejména na menších tocích k výrazným vzestupům hladin a k zatopení níže položených míst.

V noci na sobotu bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na severovýchodě místy i s vydatným deštěm. Teploty klesnou na 15 až 11 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během soboty bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na severovýchodě místy i vydatné srážky. Na západě Čech srážek méně. Teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Vlivem vydatných srážek zejména na severovýchodě území, bude docházet k vzestupům hladin vodních toků.

V noci na neděli bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na východě ojediněle i srážky trvalejší. Teploty klesnou na 15 až 11 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Během neděle bude zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, zejména na Moravě. Během dne od západu postupně ubývání srážek a na západě odpoledne i polojasno. Teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup