Víkend přinese zimu, bude sněžit

Víkend přinese zimu, bude sněžit
23.01.2015
Víkend bude zimní, ochladí se a bude sněžit, nejvíce srážek očekáváme na východě území

V noci na sobotu bude oblačno, zejména v horských oblastech místy se sněhovými přeháňkami, které budou zpočátku ještě v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C, v Čechách při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -5 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V sobotu bude zataženo až oblačno, na západě Čech přechodně místy až polojasno, zejména na Moravě se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, na Moravě s občasným sněžením, v Čechách místy se sněhovými přeháňkami, v horských oblastech srážky četnější. Teploty klesnou na -1 až -5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli bude zpočátku zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup