Víkend přinese teploty okolo 20 °C

Víkend přinese teploty okolo 20 °C
31.03.2017
V sobotu většinou slunečno a srážky jen na západě Čech, v neděli srážky už místy a ojediněle i bouřky, teploty okolo 20 °C.

Víkendové počasí ovlivní od západu rozpadající se zvlněná studená fronta, v sobotu bude ještě poměrně slunečno a srážky se vyskytnou jen na západě Čech, v neděli se srážky vyskytnou už místy, ojediněle se přidají i bouřky.

V noci na sobotu bude jasno až skoro jasno, teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Během dne bude jasno až polojasno, na západě Čech odpoledne místy až oblačno s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude mírný, na Moravě čerstvý jihovýchodní vítr.

Noc na neděli bude jasná až polojasná, v Čechách zpočátku místy ještě oblačno. Teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude mírný, na Moravě místy až čerstvý jihovýchodní vítr. Během dne bude skoro jasno až polojasno, přechodně místy oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude v Čechách mírný západní, na Moravě většinou jižní vítr.

 

frame-scrollup