Víkend oblačný většinou s dešťovými přeháňkami

Víkend oblačný většinou s dešťovými přeháňkami
03.02.2017
Během víkendu se slunce moc neukáže, bude převládat oblačná až zatažená obloha, místy s přeháňkami, většinou dešťovými nebo mrznoucími. Částečné ubývání oblačnosti a srážek očekáváme až během neděle.

V noci na sobotu bude zataženo, místy s mrholením nebo se slabými dešťovými přeháňkami, místy srážky mrznoucí. Pozor na tvorbu ledovky. Teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během dne nás čeká zataženo, místy se slabými přeháňkami nebo s mrholením, místy mrznoucím. Odpoledne místy přechodně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Místy srážky mrznoucí. Teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr. Během dne očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Během dne od jihozápadu ustávání srážek a místy protrhávání oblačnosti. Teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude slabý západní vítr.

frame-scrollup