Víkend deštivý a studený

Víkend deštivý a studený
22.09.2017
Víkendové počasí ovlivní tlaková níže, která se bude nasouvat od východu do střední Evropy, dočkáme se tak častých srážek na většině území a teplot většinou jen do 16 °C.

Do střední Evropy bude během víkendu od východu postupovat tlaková níže. V noci na sobotu bude skoro jasno až polojasno, postupně od severovýchodu přibývání oblačnosti a na severovýchodě postupně s deštěm nebo s přeháňkami. Teploty klesnou na 9 až 5 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Během dne oblačno až zataženo, v Čechách zpočátku ještě často polojasno. Od severovýchodu postupně s deštěm nebo s přeháňkami. Teploty vystoupí na 10 až 14 °C, v Čechách až na 17 °C. Vát bude mírný severní až severozápadní vítr.

Noc na neděli bude oblačná až zatažená, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Během neděle zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, během odpoledne ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude slabý severní vítr.

frame-scrollup